Warning: Undefined variable $post in /usr/home/AriesPB/domains/wawro-dach.pl/public_html/wp-content/themes/ariesweb/functions.php on line 145 Warning: Attempt to read property "ID" on null in /usr/home/AriesPB/domains/wawro-dach.pl/public_html/wp-content/themes/ariesweb/functions.php on line 145 O nas - Wawro dach

Inwestycja związana z dachem jest inwestycją na dziesiątki lat. W związku z tym bardzo ważną rzeczą jest, aby zrealizowanie robót powierzyć fachowcom wykwalifikowanym i doświadczonym ze znajomością swojego fachu, którzy umieją doradzić i wyliczyć materiał potrzebny do pokrycia dachu.

WAWRO – DACH to mała firma wykonująca prace dekarskie zarówno dla inwestorów prywatnych jak i dla dużych firm. Jako właściciel jestem obecny na budowie od początku do końca robót co w efekcie gwarantuje wysoką jakość usługi i terminowość.

Zdobyte doświadczenie dwóch pokoleń pozwala nam na świadczenie usług najwyższej jakości. Ciągle jednak uczestniczymy w szkoleniach oraz korzystamy z wiedzy doradców technicznych producentów materiałów by rozwiązywać najtrudniejsze problemy techniczne.  Dzięki temu spełniamy najwyższe wymagania stawiane nam przez klientów.